Internet Şubesi

e-eczane
7/24


Giriş
e-eczane internet şubesi ile 7 gün 24 saat sipariş verebilir, cari hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Şifre talebi için; 0.242.310 03 00 nolu telefonu arayınız.

e-eczane ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 


e-eczane Hakkında

Elektronik ortamların ve özelllikle internet teknolojilerinin kullanılmasıyla e-ticaret; sağladığı hız, ucuzluk, güvenirlilik ve Dilek Ecza Deposunun sunacağı ilave satış stratejileriyle birleştiğinde, eczanelerimize, otomatik bilgi dağıtım sistemi yardımıyla kolayca ulaşılabilecek, bilgi alış-verişi daha da hızlı bir hal alabilecektir.

e-eczane ile;

  • e-eczane içerisinde bulunan e-fatura bölümü ile eczacıların gün içersinde vaktini alan fatura girme işlemi de on-line bir sistem halini alacaktır. Bu sistemle eczacılar fatura girme zahmetinden kurtulacaklardır. Sistemden kesilen faturalar,(web,Local) elektronik ortamda XML formatında aktarılmaktadır. Bu işlem; kesilen faturaların eczanelerin bilgisayarlarına kendi programları aracılığı ile aktarılmasını sağlar.

  • Depomuz, ürün ve hizmetlerini pazar sınırı olmaksızın, sadece eczane değil tüm dünyaya tanıtma olanağı bulunurken, alıcılar da sunulan ürün ve hizmetler arasından kolayca seçim yapabilecektir. e-eczane ile eczaneler depomuzdaki ilaçları görebilir, stokta bulunup bulunmadığını ve muadillerine de bakarak rahat ve hızlı bir şekilde siparişini verebileceklerdir.

  • e-eczane sistemimiz ile eczaneler günün 24 saati dilediği gibi ilaç siparişi verebileceklerdir.

  • Eczaneler e-eczane'de; ilaçları inceleyebilir, ilacın iskonto oranlarını (eczacı,kurum,özel), depo çıkış fiyatını ve satış koşullarını görebileceklerdir.

  • Eczanelerimiz, ekstreleri için artık depomuzu arama ihtiyacı duymayacak, e-eczane'ey girerek kendi belirlediği tarih aralığındaki cari hareketlerini görebilecek ve hatta faturalarını içeriğini bile inceleyebileceklerdir.

  • Eczacı, yanında çalışan yardımcıları içinde kullanıcı tanımlayabilecek, gerektiğinde değiştirip silebilecek ve yetkilendirme işlemlerini de yapabilecektir.

  • Eczanelerimiz "Acil" ihtiyaçlarında bile, telefon açmak yerine e-eczane sistemini kullanarak sipariş verebilir. Onaylandığı anda, ilgili telefon operatörü bu siparişi ve sipariş ile ilgili eczanenin mesajını Açıklama bölümünde "acil sipariş" olduğunu görecegi için hemen faturalandırıp ilgili eczaneye gönderebilecektir. Açıklama bölümüne eczane, ilgiliyi uyaracak yada yönlendirebilecek başka bilgilerde girebilir.

  • Günlük ve belli saatlerde yapılan özel kampanyalar, sistemde ve web tarafında toplu bilgi olarak görebilecek, istenirse fatura modulünde uygulanabilecektir.

  • Sistemimizde tanımlanan kullanıcılar Dilek Ecza Deposu ve Eczacı dışında hiçbir kimse, oluşturulmuş bilgilere ulaşamaz.

  • e-eczane, kullanılan özel sistemden dolayı yüksek performanslı ve çok hızlı bir sistemdir.